درباره ما

موسسه مهاجرتی آوا غفاری و همکاران

چرا AGAVISA انتخاب مناسبی است؟

01.

مشاوره مهاجرتی تخصصی و رایگان

موسسه مهاجرتی آوا غفاری و همکاران بر اساس شرایط متقاضی ، بهترین روش منطقی را برای مهاجرت انتخاب میکند. همچنین برای بهره مندی از مشاوره تخصصی و رایگان کافی است از طریق وب سایت موسسه فرم ارزیابی را تکمیل کنید تا کارشناسان بتوانند شرایط شما را بررسی و بهترین روش را در نظر بگیرند و با شما تماس حاصل کنند.

02.

اعتبار و مجوز لازم در زمینه مهاجرت

موسسات مهاجرتی برای فعالیت در زمینه مهاجرت بایستی مجوزات لازم را از سازمان مهاجرت آن کشور دارا باشند. موسسه مهاجرتی آوا غفاری و همکاران عضو رسمی سازمان مهاجرت کانادا با شماره عضویتR520270 می باشد

03.

سوابق درخشان در زمینه اخذ ویزا

از دیگر مواردی که موجب می شود تا متقاضیان بتوانند با اطمینان بیشتری جذب موسسه مهاجرتی آوا غفاری وهمکاران بشوند سوابق درخشان این موسسه در زمینه اخذ ویزا در تمامی روش های مهاجرتی است.

04.

تیم حرفه ای با مدیریتی مجرب و با سابقه

موسسه مهاجرتی آوا غفاری و همکاران به همراه تیم حرفه ای در ایران و کانادا آماده خدمت رسانی به متقاضیانی است که تمایل دارند از طریق مراحل قانونی و اخذ ویزا از کشور مهاجرت کنند

موسسه مهاجرتی آوا غفاری و همکاران به مدیریت سرکار خانم آوا غفاری عضو رسمی سازمان حقوقی – مهاجرتی کشور کانادا به شماره عضویت R520270 یک موسسه حقوقی – مشاوره ای رسمی به شماره ثبت TN20548947 میباشد که در استان آلبرتا در کشور کانادا به ثبت رسیده است.
یکی از مشهورترین مهاجرت ها درجهت بهبود شرایط زندگی درعصر خاتم الانبیا (ص) اتقاق افتاد ومهاجرین در اصطلاح ، به آن دسته از افراد گفته می‌شد که ساکن شهر مکه بوده، برای یافتن آزادی و رهایی از آزار و اذیت به شهرمدینه هجرت کرده‌اند.سالیان درازیست که ایرانیان زیادی به دنبال یافتن زندگی بهتر و یا بدلایل مختلف راهی کشورهای دیگر میشوند . مهاجرت به کشور دیگر بخودی خود فشارهای مادی و معنوی زیادی به زندگی افراد وارد میکند و این درصورتیست که مشکلاتی افزون بر این موارد برای مهاجر اتفاق نیفتد ،نظیر گرفتار شدن دردام سود جویان و کلاه بردارانی که با ساختن آرمانشهر و اخذ مبالغ هنگفت افراد را به ناکجا آباد ها کشانده و خانواده های زیادی را متلاشی کرده اند .نحوه پذیرفته شدن در جامعه کشوری که به آن مهاجرت کرده اید خود حدیث مفصلی است که در این مقال نمی گنجد. کشور کانادا کشوریست مهاجرپذیر چنانچه سیاست های کلی نظام خود را بر اساس نرخ رشد مهاجرین تنظیم میکند و جالب است بدانید که این کشور حتی درراستای رشد هرچه بیشتر جنبه های مختلف نظام اقتصادی خود، برنامه های جذب مهاجر خود را نیز تغییر میدهد.
موسسه مهاجرتی غفاری و همکاران  همواره سعی نموده است که با ارزیابی دقیق مدارک وسوابق متقاضیان وهمچنین تطابق الزامات وزارت مهاجرت کشور کانادا با آنها ،مطابق با قوانین و مقررات کشور کانادا راهی مطمئن ،سریع و دقیق پیشروی عزیزان قرار داده ودر تمام مسیر و مهمتر از آن پس از حضورکشور کانادا همراهی دلسوزبرای مهاجرین باشد. تمام تلاش ما همواره بر این بوده است که با آگاهی رسانی صحیح ، ارزیابی دقیق و واقعی ،مشاوره ای درست با توجه به شرایط متقاضیان در اختیارشان قراردهیم و تا با تصمیم گیری صحیح ، مهاجرت به بهترین شکل و درکوتاهترین زمان ممکن انجام شود .اطمینان شما سرمایه اصلی ماست و تلاش تمامی همکاران ما دراین موسسه حفظ این سرمایه است. در اینجا و در دیگر رسانه های مجازی موسسه سعی ما بر اینست که با توجه به فضای مغشوش اطلاع رسانی در زمینه مهاجرت اطلاعاتی صحیح و کاربردی دراختیار متقاضیان مهاجرت قرار دهیم.