جاذبه ها

Canada

Butchart Gardens

photo_۲۰۱۸-۰۹-۱۵_۲۲-۵۹-۰۵ (۲)

باغ Butchart یک گروه از باغ های نمایشی گل در خلیج Brentwood، بریتیش کلمبیا، کانادا، واقع در نزدیکی ویکتوریا در جزیره ونکوور است. باغ ها سالانه بیش از یک میلیون بازدید کننده را پذیرا هستند. این باغ ها بعنوان یک اثر تاریخی ملی در کانادا شناخته میشوند.

Niagara Falls

photo_۲۰۱۸-۰۹-۱۵_۲۲-۵۹-۰۳

آبشار نیاگارا معروف ترین جاذبه طبیعی کانادا است که هر ساله میلیون ها بازدید کننده را به خود جذب میکند. بازدید کنندگان حدودا با یک ساعت رانندگی از تورنتو در امتداد مرز آمریکا به این آبشار ۵۷ متری میرسند.

Banff National Park

photo_۲۰۱۸-۰۹-۱۵_۲۲-۵۹-۰۷

پارک ملی Banff در قلب کوه های با شکوه راکی در استان آلبرتا قرار دارد و برخی از زیباترین مناظر کانادا را به نمایش می گذارد. جواهری در پارک بنام دریاچه Louise است که آبهای سبز آن منعکس کننده کوه های اطراف است و بازدید کنندگان می توانند به راحتی در کنار ساحل آن قدم بزنند.

Old Montreal

photo_۲۰۱۸-۰۹-۱۵_۲۲-۵۹-۰۶

مونترال قدیمی بخشی از مرکز شهر مونترال است که هنوز حالت اصلی و تاریخی آن حفظ شده است، با ساختمان هایی به قدمت ۴۰۰ سال. این محله تاریخی با ساختمان های باشکوه، فروشگاه های عالی و رستوران های فوق العاده اش هر ساله پذیرای بازدیدکنندگان میباشد.

Bay of Fundy

photo_۲۰۱۸-۰۹-۱۵_۲۲-۵۹-۰۵

خلیج Fundy، در شرق کانادا واقع در میان استان های New Brunswick و Nova Scotia، به خاطر جزر و مد شگفت انگیزش شناخته شده است. بزرگترین جزر و مد در دنیا با اختلاف ۱۹ متر در این خلیج روی میدهد.

Vancouver’s Stanley Park

photo_۲۰۱۸-۰۹-۱۵_۲۲-۵۹-۰۷ (۲)

یکی از بزرگترین گنجینه های ونکوور استنلی پارک به مساحت ۴۰۵ هکتار است که درغرب مرکز شهر ونکوور واقع شده است. پارک توسط اقیانوس محصور شده و با درختان بزرگ سدر قرمز و درختان کاج داگلاس احاطه شده است.

Granada

St. George’s

photo_۲۰۱۸-۰۹-۱۵_۲۲-۵۹-۰۴

یکی از زیباترین شهرهای بندری در دریای کارائیب سنت جورج میباشد. این شهر بندری  زیبا که  به شکل نعل اسب میباشد دارای تپه های آتشفشانی  فراوانیست.  قایقرانی تفریح محبوب این شهر، پایتخت رنگارنگ گراناداست که بیشتر در اسکله پرتردد Carenage روی میدهد.

Dominica

Morne Trois Pitons National Park

photo_۲۰۱۸-۰۹-۱۵_۲۲-۵۹-۰۶ (۳)

پارک ملی مورنو ترویس پیتون جواهر دومینیکا است که شامل کوه های فراوان و جنگل های بارانی ست. این  پارک دارای جنگل های پوشیده از سرخس های غول پیکر و ارکیده های وحشی میباشد که تا ارتفاع ۱۴۲۴ متررا پوشانده اند.

Bulagria

photo_۲۰۱۸-۰۹-۱۵_۲۲-۵۹-۰۶ (۲)

صومعه ارتدوکس ریلا شرقی, در قعر کوه های ,Rila  یک نماد معماری است که در قرن دهم بنا نهاده شده و به عنوان یک بنای مهم تاریخی و فرهنگی در بلغارستان محسوب می شود. هنوزهم نزدیک به ۶۰ راهبه در صلح و آرامش دراین صومعه باستانی مشغول به کار و زندگی میباشند.